Міжнародна виставка у Туркменістані Фото: www.kaztr.com
20.04.2017

Міжнародна виставка у Туркменістані

20-22 червня 2017 року Торговельно-промислова палата Туркменістану проводитиме у м. Ашхабад міжнародну промислову виставку «Великий шовковий шлях – шлях дружби та братерства».

Про свою участь у цьому заході вже заявили близько 150 підприємств із Китаю. Італії, Росії, Ірану, Туреччини та Туркменістану.

ТПП Туркменістану зазначає, що участь у виставці надасть унікальну можливість отримати розширену інформацію про інвестиційний клімат та перспективи розвитку в різних областях економіки Туркменістану, представити останні досягнення у сфері технологій, дизайну, сільського господарства, харчової, фармацевтичної і медичної промисловості, виробництва товарів, для обміну досвідом і продемонструвати переваги регіону для іноземних інвесторів.

Для отримання більш детальної інформації про виставку звертайтеся до її оргкомітету: http://www.silkroad.com.tm

Інші пропозиції

Бізнес стажування в США

31.03.2017
Міністерство торгівлі США запрошує українських підприємців до участі у програмі бізнес стажувань в Сполучених Штатах у 2017 році. Програма SABIT (Special American Business Intership Training Program) – спеціалізована

Промислові виставки в Кенії

28.03.2017
Упродовж квітня в столиці Кенії (м. Найробі) у Міжнародному конгрес-центрі відбудуться 8 промислових виставок. 11 - 13 квітня Учасники з понад 30 країн візьмуть участь у XX торговельній виставці «Автоекспо» (легкові та

Міжнародний тендер з Туркменістану

24.03.2017
Державний концерн «Туркменхімія» оголосив міжнародний тендер на закупівлю залізничних цистерн для перевезення сірчаної кислоти для Туркменабатського хімічного заводу. Для участі у тендері на адресу ДК «Туркменхімія»